Lietuvos olimpinė akademija (LOA), Lithuanian olympic academy

Lietuvos olimpinė akademija (LOA), Lithuanian olympic academy

Teksto dydis

Surask mus „Facebook“

Lietuvos olimpinės akademijos oficiali paskyra Twitter


INFORMACIJA


  

 
---------------------


----------------------

Rėmėjai 
 

Žurnalas „Sporto mokslas“

Lankomumas


Jaunimo stovykla Vilniuje PDF Spausdinti El. paštas
2017 gegužėd 02, 11:40 (antradienis)Balandžio 27-30 dienomis Lietuvos Olimpinė akademija organizavo jaunimo stovyklą „Olimpinės vertybės studentų gyvenime“. Studentai ir jaunieji dėstytojai iš LEU, KU, VGTU, Vilniaus kolegijos, Kauno Kolpingo kolegijos keturias dienas gyveno sportiniu ritmu, dalinosi olimpinėmis idėjomis.
Paskaitose išsamiai pristatyta ir aptarta Olimpinių žaidynių istorija (Ramūnė Motiejūnaitė, LOA Tarybos narė, LEU dėstytoja, trenerė), supažindinta su neįgaliųjų sportu (Gintaras Zavadckis, buvęs LPOK generalinis sekretorius), savanoryste sporte (lekt. Saulius Kavaliauskas, LSU). Vyko diskusijos apie lygias galimybes sporte, olimpines vertybes, kokių savybių sportininkams reikia savo tikslams ir pergalei pasiekti, kaip išvengti nesėkmių.
Išbandytos įvairios sporto šakos: naktinis orientacinis, Zumba, sėdimasis (neįgaliųjų) tinklinis su SK „Feniksas“ ir jų treneriu Eduardu Strašunsku, golbolas su Vilniaus golbolo „Šaltinio“ komanda ir jų treneriu Šarūnu Jukna bei tr. asistente Adele Markevičiūte, greitasis čiuožimas trumpuoju taku (Virginija Ogulevičienė, LOA narė, Lietuvos greitojo čiuožimo asociacijos generalinė sekretorė), kerlingas (Vygantas Zalieckas, Lietuvos kerlingo asociacijos generalinis sekretorius). Rytines mankštas su dziudo pratimais vedė vienas iš stovyklos dalyvių – Mindaugas Kryžiokas.
Didelį įspūdį stovyklos dalyviams padarė olimpietis biatlonininkas Tomas Kaukėnas, kartu dalyvavęs greitojo čiuožimo trumpuoju taku ir kerlingo treniruotėse, pasidalinęs prisiminimais ne tik iš Sočio olimpinių žaidynių, bet ir treniruočių, varžybų, stovyklų.
Po filmų olimpine tematika peržiūrų diskutuota apie olimpinių žaidynių palikimą miestams-organizatoriams, apie sportininkų protestus nukreiptus prieš diskriminaciją sporte ir gyvenime.
Nuoširdžių padėkų už naujas patirtis, suteiktą progą dalintis olimpinėmis idėjomis, jomis gyventi,  gerą nuotaiką visos stovyklos metu, „skaudančius kauliukus ir raumenukus“ sulaukė stovyklos organizatorės LOA Tarybos narė Ramūnė Motiejūnaitė ir LOA referentė olimpiniam ugdymui Enriketa Prunskienė.


 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack