Judrusis protmūšis - Mokyklos sporto diena VDU ŠA

Judrusis protmūšis - Mokyklos sporto diena VDU ŠA

Vasario 28 d. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje lankėsi mokiniai iš Šalčininkų rajono Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijos. Kartu renginyje dalyvavo ir kūno kultūros mokytoja, LOA narė Diana Krečienė. Būsimieji studentai išbandė savo jėgas kultūrizmo salėje, kur treneris Mindaugas Janulis supažindino vaikus su statiniais pratimais.
Lietuvos olimpinė akademija taip pat aktyviai dalyvavo renginio „Mokyklos diena VDU ŠA“ organizavime. LOA referentė olimpiniam švietimui Enriketa Prunskienė ir administratorė Ramūnė Motiejūnaitė patikrino svečių ne tik fizines galias, bet ir loginį mąstymą, sporto istorijos žinias. Vaikai aktyviai dalyvavo judriajame protmūšyje. Azartas skatino mokinius kovoti. Kažkas pasisekė, kažkas ne. Linksmai, su pakilia nuotaika vaikai patikrino savo žinias ir sužinojo, ko dar nežinojo apie olimpines žaidynes.
Vėliau mokiniai išbandė jėgas netradicinių sporto šakų trikovėje. Renginys suteikė daug gerų emocijų ne tik mokiniams, bet ir organizatoriams. Juk patirtimi dalintis gera.
Daugiau renginio akimirkų galerijoje.

Rėmėjai

Sprendimas: UAB "Fresh Media"
© 2018. Visos teisės saugomos
lt en