Svečiuose Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazijoje

Svečiuose Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazijoje

Š. m. vasario 12 d. oficialiai atidaryta Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazijos sporto salė. Atidarymo šventėje kartu su  mokyklos svečiais dalyvavo atstovai iš Lietuvos olimpinės akademijos ir Lietuvos olimpiečių asociacijos Ramūnė Motiejūnaitė bei Edvinas Krungolcas. Susirinkusius pasveikino A. Mickevičiaus gimnazijos direktorė Danuta Anichovskaja, priminusi salės statybos istoriją.
Simbolinę atidarymo juostą perkirpo Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas sportui Valerij Kočan, Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazijos direktorė Danuta Anichovskaja ir Dieveniškių "Ryto" gimnazijos direktorė Lolita Mikalauskienė. Iškilmių tematika buvo artima olimpinėms žaidynėms – renginį vedė graikų deivėmis persirengusios mokinės, užrašas „Citius, altius, fortius”, olimpinis deglas, penki olimpiniai žiedai ir nugalėtojų pakyla. Koncertinė programa taip pat atitiko renginio tematiką – eilėraščiai, dainos ir šokiai skirti sporto disciplinoms ir sveikam gyvenimo būdui, o ekrane pristatyti gimnazijos mokinių sporto pasiekimai, dalyvavimas sporto ir sveikatingumo projektuose.
Renginio pabaigoje svečiai sveikino gimnazijos bendruomenę su naujausia sporto investicija, kuri tarnaus visai Dieveniškių bendruomenei. Kiekvienoje kalboje pabrėžta didžiulė sporto, kaip pagrindinio veiksnio, darančio įtaką vaikų ir jaunimo fiziniam aktyvumui, svarba.

Rėmėjai

Sprendimas: UAB "Fresh Media"
© 2018. Visos teisės saugomos
lt en