Tarptautinis seminaras

Tarptautinis seminaras

Šiandien Lietuvos olimpinės akademija (LOA) kartu su Gdansko A. Sniadeckio fizinio lavinimo ir sporto akademija (Lenkija), Admirolo Makarovo nacionaliniu laivų statybos universitetu (Ukraina) ir Lvivo valstybinio fizinės kultūros I. Boberskio vardo universitetu (Ukraina) organizavo tarptautinį nuotolinį seminarą ,,Aukštojo mokslo institucijų veikla karo metu“.

Dalyvavo apie 60 dėstytojų iš Nikolajevo, Chersono, Lvivo, Melitopolio, Dnipro, Kramatorsko, Kijevo, Černihivo, Pervomaisko, Khomuttsos, Kryvyi Rog, Charkovo, Ostrogo, Vinycios, Klaipėdos, Vilniaus ir Gdansko.

LOA prezidentė prof. Asta Šarkauskienė, viceprezidentas prof. Algirdas Raslanas, dekanė dr. Ramunė Žilinskienė papasakojo, kokia pagalba teikiama Vilniaus universitete, Vytauto Didžiojo universitete, Klaipėdos universitete besimokantiems Ukrainos studentams bei dėstytojams, kurie buvo priversti palikti savo šalį.

Ukrainos universitetų dėstytojai O. Bobin, O. Kuvaldina, O. Rybak kalbėjo apie mokymo ypatumus karo metu, kaip svarbu kasrytinis kontaktas su studentais (pasveikina vieni kitus su nauja diena), kaip svarbu turėti elektroninėje erdvėje sukeltas paskaitas, užduotis ir pan., o aukštųjų mokyklų administracijai – visų dokumentų kopijas.

Gdansko A. Sniadeckio fizinio lavinimo ir sporto akademijos profesorius D. Skalski pasakojo apie tarptautines programas, kurios siūlomos studentams iš Ukrainos, apie bendradarbiavimą su Ukrainos aukštosiomis mokyklomis bei pasiūlė nemokamai publikuoti savo tyrimų medžiagą lenkų monografijose.

Ukrainos studentai ir karo sąlygomis pasiruošę mokytis, dirbti ir, žinoma, savanoriauti.

Daugiau nuotraukų galerijoje

Rėmėjai

Sprendimas: UAB "Fresh Media"
© 2018. Visos teisės saugomos
lt en