LOA Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje

LOA Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje

Lapkričio 18 d. Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže šurmuliavo studentai. Kaip ir kasmet, tarptautinę studentų dieną paminėti jie nusprendė Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje, kurio pagrindinis principas – bendravimo džiaugsmas. Kiekvienas rinkosi jam įdomias rungtis.
„Judriajame protmūšyje“ šiemet varžėsi 11 komandų, kurių tikslas buvo ne tik greitai ir tiksliai atlikti sportines užduotis, bet ir pateikti kuo daugiau teisingų atsakymų į pateiktus klausimus. Logines užduotis šiai rungčiai paruošė Lietuvos olimpinės akademijos referentė olimpiniam ugdymui Enriketa Prunskienė.
Nors pirmoji finišavo Klaipėdos universiteto komanda, bet, suskaičiavus jų atsakymus į klausimus, liko tik ketvirtoje vietoje. Nugalėjo Kauno technologijos universiteto 1-oji komanda, įrodžiusi, kad 2-a vieta po finišo – dar ne pralaimėjimas. Geros žinios ir loginis mąstymas padėjo Lietuvos edukologijos universiteto 2-ajai rinktinei pakilti į 2-ąją vietą. Treti – Lietuvos sporto universiteto 1-osios komandos studentai.
„Judriojo protmūšio“ nugalėtojų ir prizininkų komandų nariai apdovanoti asmeninėmis LOA dovanomis.

Rėmėjai

Sprendimas: UAB "Fresh Media"
© 2018. Visos teisės saugomos
lt en