NUOTOLINIS SEMINARAS TRENERIAMS „SPORTAS BEI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ SVEIKATA“

NUOTOLINIS SEMINARAS TRENERIAMS „SPORTAS BEI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ SVEIKATA“

2021 m. balandžio 22 d. Lietuvos olimpinė akademija (LOA) kartu su socialiniais partneriais Klaipėdos universitetu organizuoja nuotolinį seminarą „Sportas bei širdies ir kraujagyslių sveikata“ neformaliojo švietimo įstaigų treneriams. Siekiant išvengti širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų, fizinės veiklos metu labai svarbu yra tinkamai parinkti ir dozuoti fizinį krūvį. Organizmo reakcija į fizinį krūvį tiriama subjektyviais bei objektyviais tyrimo metodais. Daugelis mokslininkų fizinės veikos metu rekomenduoja fiksuoti širdies susitraukimų dažnį. Tai informatyvus taikyto fizinio krūvio poveikio organizmui rodiklis.
Šiame seminare širdies ir kraujagyslių sistemos reakcija į fizinį krūvį bus analizuojama medicininiu bei pedagoginiu požiūriais, pristatoma  širdies susitraukimo dažnio stebėsenos treniruočių metu praktinė patirtis.

Seminaro programą rasite čia

Renginys nemokamas.

Registracija iki 2021 m. balandžio 21 d. 18:00 val. Dalyvių skaičius ribotas - 500. Registracijos anketą rasite čia  

Seminaras vyks per Zoom platformą. Užsiregistravę asmenys el. paštu gaus nuorodą į seminarą balandžio 21 d. 20:00 val. Dalyviams bus atsiųsti pažymėjimai apie dalyvavimą seminare (4 akad. val.).

Rėmėjai

Sprendimas: UAB "Fresh Media"
© 2018. Visos teisės saugomos
lt en